Naše firma na trhu působí od roku 1993 a má za sebou stovky úspěšných realizací ve všech sférách řemeslných prací. Zaměstnáváme pouze kmenové zaměstnance na dlouhodobý pracovní poměr, máte tak jistotu, kdo se vám při pracích pohybuje po objektu. Poskytneme Vám profesionální a moderní poradenství, zhodnotíme stav prostoru a zajistíme případné nutné opravy. Po celou dobu prací je Vám k dispozici náš technik, který je připraven pružně reagovat na Vaše připomínky, dotazy, či doplňující práce. Po zadání poptávky si domluvíme schůzku v místě výkonu zakázky, probereme Vaše plány a vize, prozkoumáme projektovou dokumentaci, provedeme měření a kontrolu stavu objektu. Na základě získaných informací vytvoříme kompletní cenovou nabídku a harmonogram prací.

Mezi řemeslné práce, které provádíme patří práce pokrývačskébourací a zednickéObklady a dlažbypodlahypodhledy a další sádrokartonářské práce jako jsou příčky, půdní vestavby ap. Provádíme také venkovní úpravy jako je zámková dlažba, stavby plotů, venkovních pergol, přístaveb či staveb garáží či zděných domků. Provádíme také stříkanou izolaci – izolaci PUR pěnou se kterou lze izolovat fasády, střechy i vnitřní prostory, měkká pěna má tepelně i zvukově izolační schopnosti a tvrdá pěna je hydroizolační a zároveň tepelně izolační.

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem jsme schopni zajistit veškeré práce spojené s rekonstrukcemi a popřípadě stavbami domů a jejich venkovní úpravy. Kontaktujte nás se svými plány a my je profesionálně zrealizujeme. Nahlédněte do našich referencí, kde naleznete galerii našich posledních prací.

© Copyright 2017 Rekonstrukce Jirsa