Zvažujete rekonstrukci svého domu? Postaráme se o ni od podlahy po půdu. Naše firma působí na trhu od roku 1993, máme za sebou stovky provedených rekonstrukcí a tím i zkušeností. Zaměstnáváme pouze kmenové zaměstnance na dlouhodobý pracovní poměr. Získáváte tím jistotu kvalitního, kvalifikovaného a především stálého pracovního týmu, který se pohybuje po Vaší nemovitosti. Poskytneme Vám profesionální a moderní poradenství, zhodnotíme stav nemovitosti a zajistíme případné nutné opravy. Po celou dobu rekonstrukce je Vám k dispozici náš technik, který je připraven pružně reagovat na Vaše připomínky, dotazy, či doplňující práce. Po zadání poptávky si domluvíme schůzku v místě rekonstrukce, probereme Vaše plány a vize, prozkoumáme projektovou dokumentaci, provedeme měření a kontrolu stavu objektu. Na základě získaných informací vytvoříme kompletní cenovou nabídku a harmonogram prací.

Provádíme kompletní rekonstrukce domů – rekonstrukce domů na klíč. Pokrývačské práce, bourací a zednické  práce, rekonstrukce interiérů – zdi, podlahy a podhledy. Rekonstrukce koupelny a kuchyně. Opravy oken, dveří, průchodů, změny dispozic místností. Kompletní půdní vestavby – místnosti i celé byty. Zabýváme se také stříkanou izolací se kterou lze zateplit stěny, stropy, podlahy, fasády i střechy. Zajistíme topenářské práce, elektroinstalace včetně připojení spotřebičů, odpady. Specializujeme se též na venkovní úpravy – zámkovou dlažbu, úpravy terénu, stavby plotů a pergol. Přístavby k domům, stavby garáží a další.

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem jsme schopni zajistit veškeré práce, neváhejte nás kontaktovat a osobně prodiskutovat možnosti rekonstrukce Vašeho domu a zahrady. Nahlédněte do našich referencí, kde naleznete galerii našich posledních prací.

© Copyright 2017 Rekonstrukce Jirsa