Zvažujete rekonstrukci svého bytu? Naše firma působí na trhu od roku 1993, máme za sebou stovky provedených rekonstrukcí a tím i zkušeností. Zaměstnáváme pouze kmenové zaměstnance na dlouhodobý pracovní poměr. Získáváte tím jistotu kvalitního, kvalifikovaného a především stálého pracovního týmu, který se pohybuje po Vašem bytě. Poskytneme Vám profesionální a moderní poradenství, zhodnotíme stav nemovitosti a zajistíme případné nutné opravy. Po celou dobu rekonstrukce je Vám k dispozici náš technik, který je připraven pružně reagovat na Vaše připomínky, dotazy, či doplňující práce. Po zadání poptávky si domluvíme schůzku v místě rekonstrukce, probereme Vaše plány a vize, prozkoumáme projektovou dokumentaci, provedeme měření a kontrolu stavu objektu. Na základě získaných informací vytvoříme kompletní cenovou nabídku a harmonogram prací.

Provádíme kompletní rekonstrukce bytů na klíč. Rekonstrukce bytového jádra – kuchyně a koupelnyZednické a bourací práce – úpravy zdí, revitalizace oken a dveří, změny dispozic, bourání průchodů a další. Podlahářské a sádrokartonářské práce. Stříkaná izolace – izolace stěn, podlah i stropů PUR pěnou.

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem jsme schopni zajistit veškeré práce, neváhejte nás kontaktovat a osobně prodiskutovat možnosti rekonstrukce Vašeho bytu. Nahlédněte do našich referencí, kde naleznete galerii našich posledních prací.

© Copyright 2017 Rekonstrukce Jirsa